Doporučujeme z programu kina Sféra

Jaké filmové premiéry si nenechat v následujících dnech ujít? Například očekávané pokračování Top Gun: Maverick nebo ostravskou akční komedii Tři Tygři ve filmu: JACKPOT. 

Top Gun Maverick
premiéra v kině Sféra: pátek 27. května

Nestárnoucí Tom Cruise se po dlouhých 36 letech vrací do kokpitu stíhačky ve své ikonické roli Peta „Mavericka“ Mitchella. Ten se nyní vrací do programu Top Gun jako instruktor elitních letců, aby je připravil na nebezpečnou a zdánlivě nesplnitelnou misi. Jedním z nich je i Bradley Bradshaw, syn Maverickova přítele Goose, který po jeho boku v původním Top Gunu zemřel…

VYBRAT VSTUPENKY


Tři Tygři ve filmu: JACKPOT
premiéra v kině Sféra: neděle 29. května

Komedie z ostravského Divadla Mír, které se hřeje na výsluní po úspěšně raketovém startu v době koronaviru. Po desítkách videí na YouTube nyní Tři Tygři přichází s prvním celovečerním snímkem. Ve filmu uvidíte oblíbené postavy jako Milan, Lumír, Mojmír a nebudou chybět ani David Votrubek nebo Voliver z Prahy. O tom, že příběh filmu bude zběsilá jízda, není pochyb.

VYBRAT VSTUPENKY


Chinaski: Každej ví kulový
premiéra v kině Sféra: čtvrtek 2. června

Nebývale otevřený dokument je povinností pro všechny fanoušky oblíbené kapely v čele s Michalem Malátným. Nahlédněte na pozadí hudebních úspěchů a vyprodaných koncertů. Uvidíte, že ne vždy je všechno zalité sluncem, a že k tomu všemu patří i hádky, deprese a rozpady přátelství. Časosběrný snímek, který vznikal pod rukama Pavla Bohoněka, ukáže kapelu a její členy bez obalu a narovinu v období pěti let.

VYBRAT VSTUPENKY


Zakletá jeskyně
premiéra v kině Sféra: sobota 4. června

Pohádka vypráví příběh o zázračné jeskyni, v které jsou vzácné poklady, sůl a drahé rubíny. Její pravidlo je jednoduché – soli si můžete odnést, kolik potřebujete, ale z rubínové síně nesmíte odnést vůbec nic. Mladá Lena ale lehkovážně jeden rubín odnese a na ni i na celé království se snese kletba. Záchrana bohužel spočívá na bedrech dvou marnivých a pyšných princů.

VYBRAT VSTUPENKY


Pánský klub
premiéra v kině Sféra: pátek 3. června 

Jiří Mádl, Milan Šteindler, Zdeněk Žák, Boleslav Polívka a Martin Leták se sejdou na terapii pro „eroticky závislé“ v nové české komedii Pánský klub. Vymýtit z nich jejich slabost se pokusí v roli nezkušené atraktivní psycholožky Kristýna Hrušínská. Pro výstřední povahy všech pánů se ale jejich sezení brzy vymknou kontrole. Otěže převezmou samotní klienti a všechno nabere nečekaný spád. Komedie o lásce a o tom, že nikdy není pozdě pokusit se něco napravit, byla natočena na motivy stejnojmenné hry uvedené v Divadle Na Jezerce, kde se stala diváckým hitem.

VYBRAT VSTUPENKY

Květen 2023
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.