Listopadové premiéry v kině Sféra: Bondovka, Steve Jobs a Hunger Games

Listopad je přesně tím měsícem, ve kterém je ideální se zavřít do kina a už z něj prakticky do Vánoc nevycházet. Nejen kvůli tomu, že počasí už ničemu jinému nepřeje, ale také proto, že plán premiér je opravdu bohatý. Těšit se můžeme mimo jiné na životopis Steva Jobse, poslední část dobrodružného sci-fi Hunger Games nebo na gangsterku s Johnny Deppem. Přijměte pozvání na to nejlepší, co se v listopadu v kině urodí.

Ještě tento týden stihnete premiéru nové bondovky Spectre, ke které navíc chystáme i speciální suit up projekci. Milovníky Shakespeara pak jistě potěší nový snímek Macbeth, který získal nominaci na Zlatou palmu na festivalu v Cannes a slibuje nevšední zážitek umocněný Michaelem Fassbenderem v hlavní roli.

Walter Isaacson nadchnul všechny fanoušky moderních technologií svým knižním životopisem geniálního Steva Jobse a režisér Danny Boyle se teď rozhodl natočit jeho filmové zpracování. V turnovském kině Sféra můžete do života zakladatele Applu nahlédnout už v premiérový den 12. listopadu.

Fanoušci sci-fi série Hunger Games už netrpělivě čekají na závěrečnou část a ve čtvrtek 19. listopadu se konečně dočkají. Do kin míří film s podtitulem Síla vzdoru - 2. část, který uzavře příběh velkolepým bojem celého Panemu o budoucnost.

Kdo se rád podívá na dobré drama, mohla by ho potěšit novinka Black Mass: Špinavá hra, ve které se podle prvních reakcí naplno herecky vrací Johnny Depp hrající slavného irského mafiána a agenta FBI.

Úplně z jiného soudku je pak fascinující dobrodružství ze světa přírody s pohádkovým názvem Aldabra: Byl jednou jeden ostrov. Působivý 3D snímek nabízí unikátní osudové příběhy podivuhodných živočichů, kteří obývají atol Aldabra. Není to jen přírodopisný dokument, ale hlavně vzrušující a napínavý příběh ze světa přírody. 

Červen 2023
po
út
st
čt
so
ne
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.