Novou sezónu domácích koncertů zahájí Blues-Rock Nonsens 1984

Už na začátku září se z letních scén přesuneme opět do vnitřních prostor. Hned 2. září se můžete těšit na první koncert klubové scény v kavárně KUS, kterým odstartujeme nabitou podzimní sezónu.

Rockový dýchánek s trojicí ostřílených hudebníků, kteří si říkají Blues-Rock Nonsens 1984 bude prvním výkopem v nové sezóně. Sympatická trojka, který byla minulý rok vidět a slyšet na oslavě Turnovské kultury, představí svou autorskou tvorbu. Jako host vystoupí lidový umělec Jiří Konvrzek.
pátek 2. září od 19 hodinNásledující den své síly spojí kapely Tribal Force a Unbeatable Label. Za mikrofony se představí Payya Matys a Santo Woreal, chybět nebude ani DJ Sali. Turnovské uskupení doplní pražská parta, která vystupuje pod názvem Unbeatable Label. Ve svém repertoáru mají hip-hop, R'n'B i pop.
sobota 3. září od 19 hodin

Další potvrzenou účinkující je Marie Špačková Ouhrabková, která vás za doprovodu kytary potěší autorskými písněmi inspirovanými krásami rodného kraje, kterým je Český ráj. Provede vás jeho proměnami během ročních období, historií i osobními prožitky.
pátek 9. září od 19 hodin

Další večer nám bude dělat společnost Ondřej Halama s kapelou Pranic a Unavené šelmy. Hudební skupinu Pranic tvoří dnes tři muzikanti a jedna zpěvačka. Na hudební scéně se skupina s tímto názvem pohybuje už patnáct let. Začínala jako čtyřčlenná a později dokonce pětičlenná sestava. Dnes skupinu tvoří Ondřej Halama, kytarista, zpěvák a kapelník a autor většiny písní, které má kapela v repertoáru. Petr Babec, hráč na kontrabas a Ondřej Zlevor, akordeonista. Zpěv - Alena Tomášová. Unavené šelmy je název nového hudebního uskupení, které tvoří turnovskému publiku dobře známé osobnosti – již zmíněná Alena Tomášová, Barbora Halamová a Michaela Faltusová.
sobota 10. září od 19 hodinV druhé polovině září výrazně přitvrdíme. Alternativní crossover rockeři RozumBrothers svým stylem balancují na pomezí několika stylů. Především rocku, popu, triphopu nebo taky nois rocku, folku, funku a acid jazzu. Díky širokému záběru si mezi jejich písněmi každý najde „tu svoji“. Jako host vystoupí turnovští Soundfall, čtveřice hudebníků, která svou tvorbu staví na základech rocku, popu, blues, jazzu i funku.
pátek 23. září od 19 hodin


Pro aktuální informace a případné změny v programu sledujte pravidelně náš web a sociální sítě.

Vstupné na všechny koncerty je dobrovolné.


Úvodní fotografie: Soundfall v kavárně KUS, 19. 2. 2022


Květen 2023
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.