Prolistujte si náš Katalog kulturní sezóny

Vážení diváci, představujeme Vám Katalog kulturní sezóny 2022/2023, uvnitř kterého najdete přehled těch nejdůležitějších kulturních pořadů, které pro vás chystáme v nadcházející sezóně. Jindy by se jednalo o Abonentní katalog i se všemi náležitostmi, nicméně hned z několika důvodů letos tak trochu měníme princip hry.

Oproti minulým letům dochází totiž k jedné výrazné změně: u divadelních představení a Cestovatelských klubů jsme se pro letošní sezónu rozhodli nenabízet abonentní předplatné. V nabídce tak zůstávají pouze abonentní vstupenky na Turnovské hudební večery, které mají v Turnově tradici již více jak 70 let.

O kulturní zážitky vás ovšem v žádném případě neochudíme! I letos pro vás máme připravenou celou řadu skvělých divadelních představení, koncerty klasické hudby, cestovatelské přednášky. A nejen to, samozřejmě pro vás chystáme také operní a baletní přenosy v kině Sféra či například sobotní pohádková divadla s cyklem Mámo, táto, pojďte se mnou do divadla! I o těchto akcích se zde dočtete.

Nad rámec těchto pilířů naší kulturní nabídky chystáme i v letošní sezóně večery se zajímavými osobnostmi v pořadu O literatuře či stále populárnější Kavárenské kvízy. A vedle toho všeho pochopitelně nezapomínáme ani na divadelní ochotníky, turnovské kapely, taneční večírky, koncerty ze všech možných škatulek populární hudby, taneční kurzy pro dospělé, plesy a bály, Modrého kocoura, Turnovský drahokam a tak dále a tak dále.

Výčet představení, koncertů, přednášek a přenosů uvedený v tomto katalogu samozřejmě není ani zdaleka konečným a definitivním plánem na nadcházející sezónu. Nabídka kulturních a společenských akcí Kulturního centra Turnov bude i nadále průběžně doplňována. Doporučujeme proto pravidelně sledovat náš web www.kcturnov.cz, tištěný Program KCT a sociální sítě.

Budeme se na Vás těšit.


PROLISTOVAT SI KATALOG ONLINE můžete zde:


Duben 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.