Archiv

V kině Sféra končí možnost rezervace vstupenek

Na všechny projekce konané v kině Sféra od 16. února již nebude možné vstupenky rezervovat. Vstupenky na konkrétní místa lze i nadále přímo zakoupit na webových stránkách, nebo osobně na recepci Střelnice i pokladně kina. Jedná se tedy o formát, který se již nyní v kině týká speciálních akcí a nejočekávanějších filmů.

Proč tento krok?
V kině často dochází k situacím, kdy je sice kino zaplněné rezervacemi, výsledná návštěvnost je ale výrazně nižší. 

více

Společnost bloumající veřejnosti se vrací s Klozetem

V pátek 3. února se v turnovském divadle odehraje obnovená premiéra jednoaktové hry Klozet z pera maďarské spisovatelky Katalin Thuróczy. O samotném obnovení, o rolích i vzájemných vztazích jsme si povídali s představiteli hlavních postav Janem Markem a Petrem Hofhansem.

Co vás přimělo k tomu Klozet oprášit a uvést ho v obnovené premiéře?
Honza: Klozet je naše jednoznačně nejúspěšnější představení. Potřeba jeho znovuuvedení se odráží od samotných postav.

více

Program na první polovinu února již k dostání

Od dnešního dne si opět můžete na všech distribučních místech po celém Turnově zdarma vyzvednout náš čtrnáctidenní Program.

Titulní stranu tentokrát zdobí baletky tanečního souboru Bohemia Balet při Taneční konzervatoři hl. m. Prahy. Na živo je můžete vidět v turnovském divadle už 9. února. Na programu bude nejenom choreografie Morartissimo (na fotografii), ale i tři další. Více si o nich můžete přečíst uvnitř programu, stejně jako rozhovor s Janem Markem a Petrem Hofhansem, kteří vás zvou do divadla na obnovenou premiéru hry Klozet.

více

Nový Program zve na setkání s Jaroslavem Patočkou

Od dnešního dne je k dostání nový PROGRAM, který vás seznámí s akcemi od 19. ledna do 2. února.

Najdete v něm pozvánku na komedii Jiřího Havelky Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti, na Pohovku s Pavlínou Wolfovou, a také na Operní soirée s Jaroslavem Patočkou. Vedle toho se můžete těšit na speciální trojkoncert kapel Bigbítek, RozumBrothers a Payyi Matys s Tribal Force. Děti zveme do divadla na skvostnou pohádku Prostě žába,...

více

Kino Sféra představilo nový programový plakát

Od začátku letošního roku můžete program kina Sféra najít na novém plakátě, který se adaptoval na čtrnáctidenní program kina.

Na výlepových plochách v Turnově i okolí tak nyní naleznete kompletní přehled všech projekcí kina na aktuální dva týdny. Nechybí ale ani dlouhodobý program Filmového klubu, Kina nejen pro seniory a dalších speciálních projekcí s dlouhodobým předprodejem vstupenek.

Nenechte filmové zážitky čekat!

více

Recepce KC Střelnice a klub Kus o svátcích

Recepce KC Střelnice pro vás bude naposledy otevřena v pátek 23. prosince do 14 hodin. Zároveň upozorňujeme na zkrácenou otevírací dobu ve čtvrtek 22. prosince, kdy pro vás recepci otevřeme až v 10 hodin.

Mezi svátky bude recepce uzavřená, k dispozici pro vás bude pokladna kina Sféra během promítání.

Těšit se na vás budeme v novém roce, a to už v pondělí 2. ledna od 7.30 hodin.

více

Seznamte se s naší nabídkou na přelomu roku

Na titulní straně výjimečně měsíčního kulturního přehledu najdete turnovskou partu Funk Corporation, která už po déváté na Střelnici přinese svatoštěpánskou párty. Hudební tradici si rozhodně nenechte ujít. 

Ještě před vánočními svátky potom vyrazte do kina Sféra na jeden z vůbec nejkrásnějších z baletů - Louskáčka v podání Kráolovského baletu.  

Po novém roce se můžete těšit na další Kavárenský kvíz,...

více

TIP DO DIVADLA: BETLÉM aneb Komedie o narození

Největší příběh všech dob z pera básníka českého divadla Jana Antonína Pitínského. Za zpěvu koled a za doprovodu živé hudby putují Marie a Josef do Betléma. Cestu jim sice zkříží ďábel, ale ochrannou ruku nad nimi drží sám archanděl.

Zpříjemněte si adventní čas půvabnou vánoční hrou, ve které se nejen hraje, ale i zpívá a koleduje. 

úterý 20. prosince v turnovském divadle 

více

Nový Avatar přichází do Sféry ve čtyřech verzích

Celkem čtyři verze nabízí program kina Sféra u filmu Avatar: The Way of Water. Režisér James Cameron i 13 let po premiéře revolučního prvního dílu klade maximální důraz na posun v oblasti 3D formátu, který tentokrát úchvatně zobrazí mimo jiné podvodní svět Pandory. Nejvíce projekcí se uskuteční ve formátu 3D s českým dabingem, uvádíme ale i verzi 3D v originálním znění s českými titulky, která čeká diváky i na středeční předpremiéře 14. prosince.

VYBRAT SI SVOU PROJEKCI 

více

Novinka v Městském divadle Turnov

Oznamujeme, že od dnešního dne je možné na pokladně našeho divadla platit vstupenky platebními kartami

 

Zároveň upozorňujeme, že předprodejovou cenu není možné uplatnit při platbě na místě.

V divadelním baru nadále přijímáme pouze hotovost.

více
1 2 3 4
Únor 2023
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.