Archiv

Žena č. 37 Petra Hejcmana

Kulturní centrum Turnov, Fotoklub Safír a Fotostudio BJ vás zvou na fotografickou výstavu Žena č. 37 Petra Hejcmana. Vernisáž výstavy proběhne ve středu 7. června od 17 hodin, výstava bude ve foyer Střelnice probíhat až do 1. srpna 2023.

Petr Hejcman žije a pracuje v Kolíně. Věnuje se fotografování a filmování především regionální tématiky. Zachycuje důležité obrazy a události Kolínska nekomerčním způsobem. Přispívá svými fotografiemi do knih, tiskovin a propagačních materiálů města Kolína, Regionálního muzea Kolín a farnosti Kolín.

více

Hledáme kolegu na pozici hlavního údržbáře

Kulturní centrum Turnov, s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici
HLAVNÍ ÚDRŽBÁŘ.

Nástup 1. 10. 2023 nebo dle dohody.


Nabízíme: Zaměstnání v kulturní organizaci na hlavní pracovní poměr, adekvátní platové ohodnocení včetně stravenkového paušálu, pevnou pracovní dobu, služební telefon, pět týdnů dovolené, volný vstup na kulturní akce, možnost dalšího vzdělávání.

více

Kino Sféra začne promítat pod širým nebem už 22. června

Ve čtvrtek 22. června se uskuteční první letošní projekce pod širým nebem v letním kině ve Skálově ulici.

Promítat se zde bude každý den až do konce letních prázdnin. Projekce začínají vždy po setmění. Přesný čas se tedy bude v průběhu léta postupně měnit v závislosti na času západu slunce.

U běžných projekcí bude areál kina otevřen vždy hodinu před začátkem projekce. 

více

Nový Program zve na Šípkovou Růženku

Vedle skvostného baletu z Royal Opera House vás na stránkách nejnovějšího Programu pozveme také na Evropský den hudby. V průběhu celého dne můžete po celém Turnově a blízkém okolí zdarma navštívit osm koncertů, kterými se připojujeme k celoevropským oslavám hudby. 

Téměř na konci června nás potom bude čekat jedinečná událost - Půlvánoce, které oslavíme nejen "Rybovkou", ale i poctivým řízkem se salátem a cukrovím! 

více

Malá mořská víla v novém filmovém zpracování

Oblíbený příběh Ariel, překrásné a zvídavé mladé mořské víly toužící po dobrodružství, nyní přichází na plátno kina Sféra v nové hrané verzi. Vydejte se do podmořského světa a připomeňte si osudy hrdinů milovaných napříč generacemi.

Nejmladší a zároveň nejsvéhlavější z dcer krále oceánů Tritona touží poznat svět na souši, a tak vyplouvá na hladinu. Při jedné z takových výprav se zamiluje do šarmantního prince Erika. Přestože mají mořské víly zapovězeno stýkat se s lidmi, Ariel se rozhodne poslechnout své srdce.

více

Nepřehlédněte nový Program s Malou mořskou vílou

Nový Program vás seznámí s akcemi, které pro vás chystáme od 25. května až do 7. června. Titulní stranou vás a vaše děti zveme na nejnovější filmové zpracování oblíbeného příběhu o mořské víle Ariele. Malou mořskou vílu pro vás promítáme od 27. května a v programu ji najdete i ve 3D.

Kino Sféra dál nabídne živý přenos koncertu Rogera Waterse nebo dokumentární snímek EOS: Mary Cassatt - malba moderní ženy

více

Zahajujeme provoz Letňáku

Právě dnes pro vás letos poprvé otevřeme náš bar Letňák.

V průběhu sezóny se opět můžete těšit na koncerty, společné večery plné jamování nebo odpolední posezení při hraní karet a dalších společenských her.

V naší nabídce najdete všechno, na co jste z loňska zvyklí, chlazenou malinovku, točené pivo, bohatý sortiment chlazených nápojů, nanuků i oblíbené snacky – párek v rohlíku, cibulové kroužky nebo třeba langoše.

více

Dámská jízda s Životem pro samouky už ve středu

Kino Sféra láká na další večer určený výhradně dámskému publiku. Opět se můžete těšit na Welcome drink, losování o dárky a předpremiéru nové české komedie.

Život po čtyřicítce s nadhledem a pořádnou dávkou sarkasmu. Hlavní postava Klára (v podání Jany Plodkové) umí být ve čtyřiceti pořád stejně nejistá a zmatená jako v osmnácti, jenom už to nevypadá tak roztomile.

více

Hudební události na plátně kina Sféra

V květnu můžete do kina Sféra vyrazit hned na trojici jedinečných koncertů.

Prvním z nich bude záznam nezapomenutelného clevelandského koncertu Machine Gun Kellyho z loňského roku, jehož součástí jsou i exkluzivní momenty ze zákulisí jeho vyprodaného světového turné. Jen o pár dní později ovládne plátno našeho kina kytarová legenda Eric Clapton, která přichází do kin s remasterovaným sestřihem ikonických koncertů, které odehrál v letech 1990 a 1991 v londýnské Royal Albert Hall.

více

Dobrou chuť od Podkrkonošského symfonického orchestru

Po Čtenářském deníku s hercem Petrem Stachem a Předpovědi počasí s meteoroložkou Alenou Zárybnickou přichází Podkrkonošský symfonický orchestr s dalším neotřelým počinem – spolu s komikem Petrem Vydrou popřeje divákům „Dobrou chuť“ v propracovaném celovečerním pořadu stojícím na pomezí klasického koncertu symfonického orchestru a klubového vystoupení stand-up komika. To vše na téma jídla a pití.

Celovečerní menu bude nabité řadou originálních hudebních i nehudebních překvapení. 

více
1 2 3 4
Červen 2023
po
út
st
čt
so
ne
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.