Archiv

Oslava turnovské kultury již po sedmé!

V sobotu 8. října se turnovská Střelnice zase po roce zaplní turnovskými umělci nejrůznějšího zaměření a návštěvníky, pro něž je turnovská kultura pojmem.

Již sedmý ročník festivalu Kulturnov opět představí pestrou směsici turnovských muzikantů, herců, literátů, tanečníků či výtvarníků. Na své si přijdou děti i dospělí, příznivci hudby i divadla, konzervativci i liberálové. A je jisté, že nebude nouze ani o překvapení. Začátek letošního ročníku bude patřit dechové hudbě Turnovanka, která se představí spolu s turnovskými mažoretkami ALL Stars.

více

Nová divadelní sezóna je za dveřmi

Tradičně, vždy v říjnu zahajujeme divadelní sezónu, ani letos to nebude jinak. Přijměte pozvání na první divadelní představení Winterbergova poslední cesta a seznamte se s celou sezónou, kterou jsme pro vás s pečlivostí připravili.

pátek 14. října
WINTERBERGOVA POSLEDNÍ CESTA
pátek 21. listopadu 
S PRAVDOU VEN 

více

O říjnové kultuře v novém Programu

Říjen už pomalu klepe na dveře, právě dnes jsme pro vás po celém Turnově rozvezli nový Program, který představí naše pořady od 29. září až do 12. října. 

I tentokrát je pro vás Program k dostání zcela ZDARMA a prolistoval si ho můžete i online v tomto článku.

Už titulní strana láká na letošní oslavu turnovské kultury. V sbotu 8. října se na Střelnici vrátí KULTURNOV a s ním i desítky turnovských umělců. 

více

Čekají nás dva večery s literaturou, který si vyberete vy?

Také patříte mezi milovníky literatury? Tak to i vám nastávají šťastné dny. Připojujeme se totiž k letošnímu ročníku festivalu Noc literatury a chystáme skutečně výjimečný večer O literatuře turnovské, jehož součástí bude také scénické čtení Winterbergovy poslední cesty autorem knihy Jaroslavem Rudišem. 

středa 21. září - Noc literatury v kavárně KUS
čtvrtek 22. září - O literatuře turnovské v divadle

více

Swingový večer s Karolínou Cingrošovou

Přijměte pozvání na swingový koncert s neskonale romantickým příběhem, kterým vás provede sopranistka Karolína Cingrošová za doprovodu pánského vokálního kvarteta The Swings.

Koncert se koná v rámci festivalu Hudba z ráje.

Turnovská zastávka nabídne romantický příběh, v němž se mladá Američanka Caroline snaží v Čechách najít svého otce.

více

Začíná festival (Ne)blázni, Turnove!

V rámci Týdnů pro duševní zdraví se opět vrací festival pořádaný Fokusem Turnov ve spolupráci s dalšími městskými organizacemi.

Těšit se můžete na týden plný odborných přednášek, happeningů, setkání, rozvojových aktivit a dalších činností. Chybět nebudou ani divadla nebo koncerty.

Program festivalu naleznete uvnitř článku.

více

PROGRAM na druhou polovinu září již k dostání

Nový PROGRAM vás seznámí s našemi akcemi od 15. do 28. září. Pozveme vás do městského divadla na pohádku Princezna se zlatou hvězdou na čele, reprízu hry Jaroslav to spískal nebo swingový večer s Karolínou Cingrošovou a kapelou The Swings. 

Již titulní strana láká na netradiční Cestovatelský klub, věnovaný v rámci 750 let městu Turnov. Přijďte se i vy podívat na Turnov jinýma očima. A nevynechejte ani dvě literární akce - Noc literatury v kavárně KUS a O literatuře turnovské,...

více

Hledáme parťáka na pozici jevištního technika

Baví vás jevištní technika? Reproduktory, reflektory, mlhostroje, praktikábly, mixážní pulty, internet, projektory, kabely, koncovky, filtry a tak? Ozvěte se nám!

Hledáme šikovného, spolehlivého a týmového kolegu nebo kolegyni, které(mu) nabízíme dlouhodobou spolupráci formou DPP nebo DPČ v atraktivním prostředí kulturního zákulisí.

V případě zájmu pište na david.pesek@kcturnov.cz.

více

Novou sezónu domácích koncertů zahájí Blues-Rock Nonsens 1984

Už na začátku září se z letních scén přesuneme opět do vnitřních prostor. Hned 2. září se můžete těšit na první koncert klubové scény v kavárně KUS, kterým odstartujeme nabitou podzimní sezónu.

Rockový dýchánek s trojicí ostřílených hudebníků, kteří si říkají Blues-Rock Nonsens 1984 bude prvním výkopem v nové sezóně. Sympatická trojka, který byla minulý rok vidět a slyšet na oslavě Turnovské kultury, představí svou autorskou tvorbu.

více

Filmové zážitky se po létě vrací do kina Sféra

Promítání filmů se po více jak dvou měsících opět vrací do kina Sféra na Střelnici. Už na září je pro Vás připraveno několik speciálních projekcí - předpremiéra očekávaného velkofilmu nebo například Dámská jízda.  

S novou sezónou se navíc nabízí začít sbírat body v našem věrnostním programu SféraPas. S každou vaší návštěvou kina se vám totiž blíží odměna v podobě volné vstupenky nebo občerstvení zdarma.

více
1 2 3 4
Říjen 2022
po
út
st
čt
so
ne
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.