Archiv / strana 2

Představujeme vám červnový Program

Náš jindy čtrnáctidenní kulturní přehled se v červnu přeměnil na měsíční. Právě v tomto formátu vás provede i nadcházejícím létem. 

Červnové číslo představí letošní line-up festivalu Funkin´ Turnov, který se tradičně na konci června vrátí před Střelnici a nechá rovzlnit vaše boky. Nalákáme vás do našeho letního kina, které letošní promítání pod hvězdami zahájí filmem Rakeťák už 17. června. V programu ale najdete i nové pecky jako Top Gun: Maverick,...

více

Přijďte se přesvědčit o tom, že „Letňák není jen kino“

Určitě jste i vy v minulosti vyrazili do letního kina na koncert, divadlo nebo dokonce během odpoledne jen tak posedět u stánku. Letní kino nabízí mnohem širší škálu zábavy, než pouze večerní filmové projekce, ke kterým je primárně určeno.

Stánek s občerstvením jsme pro vás otevřeli už na začátku května. A už v květnu se tu konal MajálesCON, byl zde zahájen Týden oslav 750 let od založení města Turnov a také zde proběhlo několik Jam Sessions, při kterých se v letním kině sešli místní,...

více

Nový Program s Tomem Cruisem právě k dostání

Nový Program Kulturního centra Turnov láká do kina Sféra, a to nejen na premiéru očekávaného snímku Top Gun: Maverick. Pozveme vás na další filmové pecky - ostravskou akční komedii Tři Tygři ve filmu: JACKPOT, dokumentární snímek o kapele Chinaski Každej ví kuloví, nebo třeba na novou českou pohádku Zakletá jeskyně

Seznámíme vás s pokračováním týdne oslav v rámci 750 let města Turnov a pozveme vás do divadla nejen na talkshow turnovských rodáků s názvem Turnov je jen jeden! aneb Turnov není Trutnov, ale i na premiéru hry Jaroslav to spískal

více

Doporučujeme z programu kina Sféra

Jaké filmové premiéry si nenechat v následujících dnech ujít? Například očekávané pokračování Top Gun: Maverick nebo ostravskou akční komedii Tři Tygři ve filmu: JACKPOT. Více v článku.

Top Gun Maverick
Nestárnoucí Tom Cruise se po dlouhých 36 letech vrací do kokpitu stíhačky ve své ikonické roli Peta „Mavericka“ Mitchella. Ten se nyní vrací do programu Top Gun,...

více

Představujeme Týden oslav 750 let města Turnov

V tomto článku vám představíme nadcházející oslavy v rámci 750 let města Turnov. Kompletní program a informace naleznete na oficiálním webu pořadatele oslav - města Turnov www.turnov.cz, facebookovém profilu a Instagramu @turnov750let.


sobota 21. května od 19 hodin, letní kino 
Slavnostní zahájení týdne oslav 750 let Turnova

více

Friday Movie Night se snímkem Mulholland Drive

Užijte si výjimečné filmové zážitky v rámci cyklu FRIDAY MOVIE NIGHT!

Friday Movie Night je cyklus pro opravdové filmové fanoušky. V kině Sféra nabídl od roku 2019 kultovní snímky jako například Hanebný pancharti nebo Big Lebowski.

Po nemalé pauze se cyklus vrací s kultovním filmem Davida Lynche v nové digitálně restaurované verzi u příležitosti 20. výročí od premiéry.

více

Operní a baletní sezónu na plátně kina Sféra uzavřou La traviata a Labutí jezero

Závěr operní a baletní sezóny nabídne opravdové klenoty.

Poslední dvě výpravy do londýnské Královské opery se uskuteční v polovině května. Už v sobotu 14. května vás La traviata zavede do francouzské metropole, kde kurtizána Violetta (v podání hvězdné Pretty Yende) zazpívá vůbec nejslavnější árie Giuseppe Verdiho, včetně radostné „Sempre libera“. Verdiho opera se v nesmrtelné produkci Sira Richarda Eyrea hraje v Royal Opera House již skoro 30 let. 

více

Nový Program zve na setkání s Tomášem Halíkem

V našem nejnovějším Programu vás pozveme do turnovského divadla, kde 13. května přivítáme v pořadu O literatuře pana profesora Tomáše Halíka. Jen o čtyři dny později se tamtéž můžete setkat s kardiochirurgem Janem Pirkem, který bude hostem Josefa Klímy v pořadu Pohovka

Představíme vám Týden oslav 750 let města Turnov, pozveme vás na klavírní recitál Igora Ardaševa i klaunskou grotesku Monstera Deliciosa.

více

Fotografie na plátnech Břetislava Jansy

Kulturní centrum Turnov, Fotoklub Safír a Fotostudio BJ vás zvou na fotografickou výstavu Břetislava Jansy. Zahájena bude ve středu 4. května v 17 hodin a zhlédnout ji bude možné ve Foyer KC Střelnice až do 7. července 2022.

V dětství jsem rád maloval, ale pomalu a právě to mě přivedlo k fotografování. Již od mých prvních krůčků k malování a fotografii jsem se snažil zobrazovat více mé pocity,...

více

Nenechte si ujít hru Lobby Hero

Čtyři lidé, čtyři lidské osudy: hra o tajemství, která se nikdo neměl dozvědět – ústřední téma hry významného amerického dramatika a filmového režiséra Kennetha Lonergana, které Činoherní studio Ústí nad Labem nadělilo pod vedením významného filmového režiséra Jana Prušinovského v roce 2019 českou premiéru. 

Svět, kde se nelze opřít o žádná pravidla a ani se na kohokoli spolehnout, představí ústecký „činoherák“ na prknech turnovského divadla už za pár dní.

více
1 2 3 4 5
Červenec 2022
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.