Archiv / strana 2

Nový Program představuje letošního Žlutomodrého kocoura

Na titulní straně nového Programu najdete idylický výjev přátelství mezi člověkem a zvířetem, který bude provázet letošní divadelní festival Žlutomodrý kocour. Uvnitř Programu se vám letošní ročník představí podrobněji a nechybí ani program den po dni. 

Do divadla pozveme i malé diváky, pro které je připavená loutková pohádka Vávra má rád hasiče. Kino Sféra láká na další Dámskou jízdu, tentokrát s filmem Láska podle plánu a také na očekávanou premiéru nového dobrodružství ze světa Marvel: Ant-Man a Wasp: Quantumania.

více

Opět po roce se do kina Sféra vrací Oscarový týden

Od 9. do 12. března můžete vidět v kině Sféra celkem čtyři snímky, které jsou považovány za horké favority v hlavních kategoriích. Všechny filmy budou v rámci přehlídky uvedeny vůbec poprvé.

Přehlídku zaháji ve čtvrtek film Tár, ve kterém zazáří herečka Cate Blanchett. Ta si za svůj výkon již odnesla prestižní Zlatý globus a je považována za favoritku v kategorii pro hlavní herečku. Film má celkem šest dalších nominací, včetně kategorie pro nejlepší film roku.

více

Bohemia Balet se představí hned se čtyřmi choreografiemi

Taneční soubor Bohemia Balet při Taneční konzervatoři hl. m. Prahy si pro vás tentokrát připravil program složený ze čtyř částí. Těšit se můžete na choreografie Mozartissimo, Penzion na předměstí, Kdo jsem já a Létejte bezpečně. Večerem vás provede umělecký ředitel Jaroslav Slavický.

Choreografie Mozzartissimo je plná rozmanitostí, rivality tanečních stylů, vztahových naschválů a lidských škobrtnutí, zobrazuje s mozartovskou hudební hravostí různorodost tanečních technik.

více

V kině Sféra končí možnost rezervace vstupenek

Na všechny projekce konané v kině Sféra od 16. února již nebude možné vstupenky rezervovat. Vstupenky na konkrétní místa lze i nadále přímo zakoupit na webových stránkách, nebo osobně na recepci Střelnice i pokladně kina. Jedná se tedy o formát, který se již nyní v kině týká speciálních akcí a nejočekávanějších filmů.

Proč tento krok?
V kině často dochází k situacím, kdy je sice kino zaplněné rezervacemi, výsledná návštěvnost je ale výrazně nižší. 

více

Společnost bloumající veřejnosti se vrací s Klozetem

V pátek 3. února se v turnovském divadle odehraje obnovená premiéra jednoaktové hry Klozet z pera maďarské spisovatelky Katalin Thuróczy. O samotném obnovení, o rolích i vzájemných vztazích jsme si povídali s představiteli hlavních postav Janem Markem a Petrem Hofhansem.

Co vás přimělo k tomu Klozet oprášit a uvést ho v obnovené premiéře?
Honza: Klozet je naše jednoznačně nejúspěšnější představení. Potřeba jeho znovuuvedení se odráží od samotných postav.

více

Program na první polovinu února již k dostání

Od dnešního dne si opět můžete na všech distribučních místech po celém Turnově zdarma vyzvednout náš čtrnáctidenní Program.

Titulní stranu tentokrát zdobí baletky tanečního souboru Bohemia Balet při Taneční konzervatoři hl. m. Prahy. Na živo je můžete vidět v turnovském divadle už 9. února. Na programu bude nejenom choreografie Morartissimo (na fotografii), ale i tři další. Více si o nich můžete přečíst uvnitř programu, stejně jako rozhovor s Janem Markem a Petrem Hofhansem, kteří vás zvou do divadla na obnovenou premiéru hry Klozet.

více

Nový Program zve na setkání s Jaroslavem Patočkou

Od dnešního dne je k dostání nový PROGRAM, který vás seznámí s akcemi od 19. ledna do 2. února.

Najdete v něm pozvánku na komedii Jiřího Havelky Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti, na Pohovku s Pavlínou Wolfovou, a také na Operní soirée s Jaroslavem Patočkou. Vedle toho se můžete těšit na speciální trojkoncert kapel Bigbítek, RozumBrothers a Payyi Matys s Tribal Force. Děti zveme do divadla na skvostnou pohádku Prostě žába,...

více

Kino Sféra představilo nový programový plakát

Od začátku letošního roku můžete program kina Sféra najít na novém plakátě, který se adaptoval na čtrnáctidenní program kina.

Na výlepových plochách v Turnově i okolí tak nyní naleznete kompletní přehled všech projekcí kina na aktuální dva týdny. Nechybí ale ani dlouhodobý program Filmového klubu, Kina nejen pro seniory a dalších speciálních projekcí s dlouhodobým předprodejem vstupenek.

Nenechte filmové zážitky čekat!

více

Recepce KC Střelnice a klub Kus o svátcích

Recepce KC Střelnice pro vás bude naposledy otevřena v pátek 23. prosince do 14 hodin. Zároveň upozorňujeme na zkrácenou otevírací dobu ve čtvrtek 22. prosince, kdy pro vás recepci otevřeme až v 10 hodin.

Mezi svátky bude recepce uzavřená, k dispozici pro vás bude pokladna kina Sféra během promítání.

Těšit se na vás budeme v novém roce, a to už v pondělí 2. ledna od 7.30 hodin.

více

Seznamte se s naší nabídkou na přelomu roku

Na titulní straně výjimečně měsíčního kulturního přehledu najdete turnovskou partu Funk Corporation, která už po déváté na Střelnici přinese svatoštěpánskou párty. Hudební tradici si rozhodně nenechte ujít. 

Ještě před vánočními svátky potom vyrazte do kina Sféra na jeden z vůbec nejkrásnějších z baletů - Louskáčka v podání Kráolovského baletu.  

Po novém roce se můžete těšit na další Kavárenský kvíz,...

více
1 2 3 4 5
Duben 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.