Archiv / strana 6

Halloween na Střelnici: D'n'B party a trojice hororů

Klub KUS a kino Sféra v neděli 30. října spojí své síly a naservírují vám epický Halloween. 

Celá akce začne krátce po páté hodině, kdy odstartuje v kině Sféra první horor. Novinka Ďáblova kořist představí pětadvacetiletou sestru Ann, která oddaně věří, že provádění exorcismu je jejím životním posláním. Postavte se společně s ní tváří v tvář démonické síle. Už v 18 hodin začne v KUSu D'n'B party s DJem SAlim, KUS se samozřejmě stejně jako kino Sféra zahalí do halloweenského hávu a kromě epesní výzdoby a okostýmované obsluhy se můžete těšit taky na tématické halloweenské drinky. 

více

Básníci ticha hlavním tématem dalšího Programu

Na titulní straně našeho nového čtrnáctidenního kulturního přehledu doslova září kapela Zrní. Vánoce se sice blíží, ale ještě jsou daleko. Nicméně letošní Básníci ticha budou takové "malé" Vánoce pro mnohé z nás. Kompletní line-up naleznete se sedmé straně, těšit se můžete na zmíněné Zrní, Kluka z Husovky, Ninu Rosa, Ladě a v neposlední řadě projekt Polanský & Langman.

Pozveme vás také na trojkoncert kapel TAMDOLETMA, Lety mimo a Emozpěv, na Střelnici se po dlouhých šesti letech vrátí 4TET,...

více

Výstava O turnovské kultuře

V rámci oslav 750 let města Turnov jsme připravili výstavu O turnovské kultuře, která je aktuálně ke zhlédnutí ve foyer KC Střelnice. 

Na celkem osmnácti panelech tato výstava nezachycuje ucelený obraz kulturního dění v Turnově, ale připomíná, jak vyjímečně kulturním městem Turnov byl a stále je.  

Výstava byla zahájena na letošním Kulturnovu a lze ji zhlédnout pouze do konce října. 

více

Klenoty výtvarného umění na plátně kina Sféra

Navštivte světové výstavy a vydejte se po stopách legendárních umělců!

Série Exhibition on Screen je průkopníkem a největším producentem v oblasti filmů o umění založených na světových výstavách. Ve spolupráci s předními muzei a galeriemi vytváří Exhibition on Screen filmy, které vás přenesou na jedinečné výstavy a představí tvorbu a biografii legendárních umělců. Záruku kvality přináší renomovaný dokumentární režisér Phil Grabsky, který se svou produkční společností Seventh Art Productions sérii založil a dodnes produkčně dohlíží na všechny tituly.

více

Nový PROGRAM zve na Winterbergovu poslední cestu

Nový PROGRAM nabízí kulturní přehled od 13. do 26. října. Titulní stranou láka na první divadelní představení v nové sezóně: Winterbergovu poslední cestu, kterou v turnovském divadle odehraje brněnské Divadlo Feste.

Pozveme vás také na první projekci v rámci série Exhibition on Screen (EOS), která vám v průběhu podzimu nabídne několik zajímavých výprav za výtvarným uměním. Perlou v našem programu je bezesporu Maškarní bál pro dospělé. Tím vás provede unikátní hudební uskupení M. T. O. Universal Praha,...

více

Oslava turnovské kultury již po sedmé!

V sobotu 8. října se turnovská Střelnice zase po roce zaplní turnovskými umělci nejrůznějšího zaměření a návštěvníky, pro něž je turnovská kultura pojmem.

Již sedmý ročník festivalu Kulturnov opět představí pestrou směsici turnovských muzikantů, herců, literátů, tanečníků či výtvarníků. Na své si přijdou děti i dospělí, příznivci hudby i divadla, konzervativci i liberálové. A je jisté, že nebude nouze ani o překvapení. Začátek letošního ročníku bude patřit dechové hudbě Turnovanka, která se představí spolu s turnovskými mažoretkami ALL Stars.

více

Nová divadelní sezóna je za dveřmi

Tradičně, vždy v říjnu zahajujeme divadelní sezónu, ani letos to nebude jinak. Přijměte pozvání na první divadelní představení Winterbergova poslední cesta a seznamte se s celou sezónou, kterou jsme pro vás s pečlivostí připravili.

pátek 14. října
WINTERBERGOVA POSLEDNÍ CESTA
pátek 25. listopadu 
S PRAVDOU VEN 

více

O říjnové kultuře v novém Programu

Říjen už pomalu klepe na dveře, právě dnes jsme pro vás po celém Turnově rozvezli nový Program, který představí naše pořady od 29. září až do 12. října. 

I tentokrát je pro vás Program k dostání zcela ZDARMA a prolistoval si ho můžete i online v tomto článku.

Už titulní strana láká na letošní oslavu turnovské kultury. V sbotu 8. října se na Střelnici vrátí KULTURNOV a s ním i desítky turnovských umělců. 

více

Čekají nás dva večery s literaturou, který si vyberete vy?

Také patříte mezi milovníky literatury? Tak to i vám nastávají šťastné dny. Připojujeme se totiž k letošnímu ročníku festivalu Noc literatury a chystáme skutečně výjimečný večer O literatuře turnovské, jehož součástí bude také scénické čtení Winterbergovy poslední cesty autorem knihy Jaroslavem Rudišem. 

středa 21. září - Noc literatury v kavárně KUS
čtvrtek 22. září - O literatuře turnovské v divadle

více
3 4 5 6 7 8 9
Červen 2023
po
út
st
čt
so
ne
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.