Archiv / strana 6

Pročtěte si náš nový Program

Od dnešního dne je na distribučních místech k dostání nový Program Kulturního centra Turnov, který vás provede kulturní nabídkou následujících čtrnácti dní. A na co se můžete těšit? 

Již titulní strana napovídá, že největší událostí bude další abonentní divadelní představení Mrzák inishmaanský, kterého přiveze Kašpar Divadla v Celetné. V hlavních rolích se představí Matouš Ruml a Martin Hofmann. Do divadla se mohou těšit i dětští diváci, pro které je připravena hraná Čarodějná pohádka a svého náhradního termínu se dočká původně lednové setkání na Pohovce s Feng-yün Song, Zdislavou Melicharovou a Michaelou Petrovou.

více

Safír zve na výstavu k 50. letům národní soutěže

Fotoklub Safír Turnov, Kulturní centrum Turnov a Fotostudio BJ  vás zvou na novou výstavu fotografií při příležitosti oslavy 50. let Národní soutěže (1970 - 2020), spojenou s výstavou amatérské fotografie.

Výstava bude slavnostně zahájena ve foyer KC Střelnice ve středu 2. února 2022 v 17 hodin a potrvá do 1. března 2022.

Výstava se koná za podpory Svazu českých fotografů, Národního informačního a poradenského střediska pro kulturu, útvaru ARTAMA a za finanční podpory Ministerstva kultury České republiky.

více

Přidáváme koncerty Malé (domácí) scény

Protože o koncerty Malé (domácí) scény je velký zájem jak ze strany kapel, tak ze strany posluchačů, rozhodli jsme se přidat ještě dva lednové koncerty!

V pátek 28. ledna se můžete těšit na blues-rockovou partu ze Semil Blues Friends a sobota 29. ledna bude patřit uskupení pod názvem Mr. Fraš

Vstupné na koncerty je dobrovolné!

více

Jiří Havelka představí Mimořádnou událost

Po úspěšném filmu Vlastníci přijede režisér Jiří Havelka do Turnova představit i svůj druhý celovečerní film s názvem Mimořádná událost.

Společně s ním dorazí do kina Sféra také producent Marek Jeníček a herec Jaroslav Plesl. Předpremiérové večery v kině Sféra jsou oblíbené díky své atmosféře a ve většině případů bývají vyprodané. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět novou českou komedii jako první, setkat se a popovídat si s tvůrci a možná, že si domů odnesete i tematický dárek.

více

Revizor je za dveřmi

Již 19. ledna bude turnovské divadlo hostit herecký ansámbl z Městského divadla Mladá Boleslav. Právě v podání Michala Ligače, Petra Bucháčka, Petra Mikesky, Ivany Nováčkové a dalších ožije brilantní Gogolova komedie Revizor.

Vydejte se s námi do malého městečka, které netrpělivě očekává příjezd vysokého úředníka. Každý z místních má už svůj vlastní plán, jak se inkognito úředníkovi zalíbit či vlichotit. 

více

Tosca Giacoma Pucciniho na plátně kina Sféra

Jedna z nejoblíbenějších oper v repertoáru londýnské Královské opery ožívá na úvod nové operní sezóny v produkci Jonathana Kenta.

Ústřední trojici ztvární hvězdní pěvci Elena Stikhina (jako Floria Tosca), Freddie De Tommaso (jako malíř a milenec Toscy Mario Cavaradossi) a Alexey Markov (jako šéf policie Baron Scarpia), kteří vás zavedou do Říma 19. století. Do romantického světa idealistického malíře Cavaradossiho a jeho smyslné lásky Toscy vstupuje zlomyslný baron Scarpia,...

více

Představujeme Program na druhou polovinu ledna

Náš nejnovější Program zve na RevizoraPrinceznu Koloběžku i přeloženou Monsteru Deliciosu. Vedle divadelních představení se můžete těšit na unikátní rekonstrukci ztracené opery L´Arianna (Mantova 1608), operu Tosca v podání Královského baletu, Cestovatelský klub z Orlických hor a spoustu dalšího. 

Uvnitř Programu tradičně naleznete také program kina Sféra, přehled probíhajících předprodejů a další informace. 

Mějte svůj Program po ruce i vy, již nyní k dostání!

více

Malá (domácí) scéna opět ožívá

Na leden jsme pro vás připravili rozmanitou čtveřici hudebních večerů, první dva z nich se odehrají už za pár dní!

Lednovou sérii koncertů v rámci Malé (domácí) scény zahájí písničkářka Marie Špačková Ouhrabková, kterou všichni znají jako Marušku. Zazní její autorské písně inspirované krásami rodného kraje, kterým je Český ráj.

Následovat bude večer plný rock'n'rollu a punku s kapelami Ovčie Kiahne a mexicky naladěnými Tres Udos.

 

více

Kavárenský kvíz pokračuje i v tomto roce

Ten letos první nás čeká už za tři dny ve čtvrtek 6. ledna.

Opět se můžete těšit na pětici méně či více záludných okruhů, zajímavosti, nové informace, chytrou zábavu (tu především) a v případě výhry i příjemnou odměnu, která se skládá z procentuální slevy na útratu v průběhu večera a volných vstupenek do divadla či kina. A kdo ví, možná bude i malé překvapení.  

Více informací a návod jak přihlásit svůj tým naleznete ZDE.

více

Tisíc sledujících na Instagramu @kcturnov

Na přelomu roku dosáhl náš instagramový účet 1000 sledujících!

Děkujeme za přízeň, kterou nám zde zachováváte, že nás sledujete a pomáháte nám utvářet krásnou kulturní komunitu. I nadále pro vás bude náš účet zdrojem aktuálních informací, pozvánek a fotogalerií z akcí.

Ještě nás nesledujete? Přidejte se k nám a mějte veškeré informace z první ruky.  

více
3 4 5 6 7 8 9
Srpen 2022
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.