Archiv / strana 69

Kulturní centrum Turnov vyhlašuje výběrové řízení na pozici produkční pracovnice/ík recepce KCT a správkyně/ce webu

Náplň práce:

Komunikace se zákazníky KCT, prodej vstupenek a vyřizování rezervací, programování pokladního a rezervačního systému včetně jeho správy a aktualizace, příprava propagačních materiálů a plánování kampaní, správa webu KCT atp.

Místem výkonu práce je recepce KC Střelnice, Markova 311, Turnov.

Nástup 1. září 2016, nástupní plat 14 000 Kč + odměna až 30 % základního platu.

více

Commedia Finita se ruší

Z organizačních důvodů jsme nuceni zrušit představení Commedia Finita plánované na tento čtvrtek 22. září. Všem zájemcům se omlouváme, v tuhle chvíli hledáme náhradní termín, který bude s největší pravděpodobností v lednu příštího roku. Zakoupené vstupenky je možné vrátit na recepci Kulturního centra Střelnice. 

více

Knihy se v KUSu stále točí

Díky spolupráci s Městskou knihovnou si můžete v kavárně KUS na Střelnici prolistovat a pročítat knižní novinky nejrůznějších žánrů. Zrovna teď máme na klavíru třeba encyklopedii Jamese Bonda, dva cestopisy, ale i Školu opilosti nebo historické tituly či poezii. Je na čase se do čtení pořádně ponořit, třeba vám pomůže i v Kavárenských kvízech, které chystáme v KUSu na každý první čtvrtek v měsíci. 

Expedice z pohlednice - Vratislav Maňák

Stačí, aby na poště vyměnili razítka, a začnou se dít věci. Každý pohled, který Martinu Martincovi přistane ve schránce,

více

Kulturnov byl dnem otevřených dveří turnovské kultury

„Sobotnímu Kulturnovu se podařilo něco, čemu se těžko dá říkat cíl, spíš bláhové přání - Střelnice ožila a více se „otevřela” občanům Turnova,” pochvaluje si mluvčí akce Josef Uchytil. Kulturnov byl festivalem oslavujícím turnovskou kulturu a na jeho třech scénách se vystřídalo bezpočet divadelních i hudebních souborů a všech možných i nemožných umělců. Děti se bavily v dětském koutku, dospělí popíjeli víno a na všech vystoupeních bylo plno. Přidali se dokonce i běžci, kteří před Střelnicí startovali a končili svůj závod a na pódiu Střelnice pak vyhlašovali vítěze. 

více

Kavárenský kvíz – změna termínu

Kavárna KUS pro vás od podzimu připravila úplně nový pořad, který nazvala jednoduše Kavárenský kvíz. Pravidelně sem budete moct s kamarády přijít a prověřit své znalosti a důvtip, a hlavně se pobavit.

Původně se měly kavárenské kvízy konat každý poslední čtvrtek v měsíci, z organizačních důvodů jsme termín ale museli upravit – budou to tedy už definitivně první čtvrtky v měsíci. 

více

Tento týden vás zveme na divadelní klasiku Romeo a Julie

Tento týden se můžete těšit na divadelní klasiku Romeo a Julie v podání souboru Kašpar z Divadla v Celetné Praha. U divadla pak zůstaneme i v sobotu, kdy zveme rodiny s dětmi na představení Trampoty čerta Culínka. Pro milovníky hudby je na středu připravený varhanní recitál Václava Uhlíře.

Kino Sféra s nabídkou rozhodně nezaostává, promítat se bude třeba nový detektivní thriller Dívka ve vlaku nebo česká komedie Bezva ženská na krku. Klubovým filmem tohoto týdne je skvělá novinka Tohle je náš svět.

Aby byla naše nabídka kompletní, nesmíme zapomínat na obměněný knihotoč v kavárně KUS, kde na vás čekají knižní novinky tohoto měsíce. 

více

Knihotoč v KUSu je opět plný knižních novinek

Pro všechny, kteří mají rádi knížky a chtějí mít přehled o knižních novinkách je v kavárně a restauraci KUS na Střelnici k dispozici knihotoč. Díky spolupráci s Městskou knihovnou Antonína Marka si tu můžete každý měsíc prolistovat nebo u dobrého jídla a pití klidně i přečíst nejčerstvější novinky. V říjnu pro vás máme třeba novinku od Jana Cimického, ale můžete se ponořit i do vtipného zpracování Danteho pro začátečníky, prolistovat si knížku Památná místa Járy Cimrmana nebo se dozvědět něco z historie. 

Mia flor - Ivana Peroutková

Viktorie potřebuje někomu sdělit svůj příběh. 

více

Tento týden vás zveme na operu, divadlo i literaturu

Tento týden vás čeká mnoho kulturních zážitků. Ještě dnes váz zveme na živý přenos Mozartovy opery z Londýna, zítra se pobavíte v divadle na představení Smolíkovi. Ve středu zahajujeme letošní cyklus povídání O literatuře, tentokrát dorazí český novinář a spisovatel Karel Hvížďala. K divadlu se ještě jednou vrátíme, a to s Divadelním souborem J. K. Tyl z Lomnice nad Popelkou, který vás srdečně zve na Strakonického dudáka.

Pozadu nezůstává ani kino, ve kterém bude k vidění česká novinka Tomáše Vorla Instalatér z Tuchlovic. A pro fanoušky hollywoodské produkce je v programu tohoto týdne třeba Jack Reacher s podtitulem Nevracej se. 

více

Tisková chyba

Vážení frekventanti tanečních kurzů,

omlouvám se, ale objevila se tisková chyba – lekce tanečních pro pokročilé se v neděli 30. října koná opravdu od 17.00 hodin. A zároveň z technických důvodu musíme posunout začátek lekce v neděli 13. listopadu a to na 16.00 hodin.

Děkujeme za pochopení.

více

Tento týden vás zveme do Skandinávie a na Kavárenský kvíz

Tento týden je tu pro dobrodruhy další Cestovatelský klub, na kterém bude tentokrát Libor Turek vyprávět o svých cestách po Skandinávii. A protože je tu opět první čtvrtek v měsíci, tak se na vás těšíme v kavárně KUS na pravidelném Kavárenském kvízu. 

Norsko a Švédsko

Libor Turek vás provede překrásnou přírodou Skandinávie i jejími kulturními skvosty.

 

více
Říjen 2022
po
út
st
čt
so
ne
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.