Archiv / strana 7

Swingový večer s Karolínou Cingrošovou

Přijměte pozvání na swingový koncert s neskonale romantickým příběhem, kterým vás provede sopranistka Karolína Cingrošová za doprovodu pánského vokálního kvarteta The Swings.

Koncert se koná v rámci festivalu Hudba z ráje.

Turnovská zastávka nabídne romantický příběh, v němž se mladá Američanka Caroline snaží v Čechách najít svého otce.

více

Začíná festival (Ne)blázni, Turnove!

V rámci Týdnů pro duševní zdraví se opět vrací festival pořádaný Fokusem Turnov ve spolupráci s dalšími městskými organizacemi.

Těšit se můžete na týden plný odborných přednášek, happeningů, setkání, rozvojových aktivit a dalších činností. Chybět nebudou ani divadla nebo koncerty.

Program festivalu naleznete uvnitř článku.

více

PROGRAM na druhou polovinu září již k dostání

Nový PROGRAM vás seznámí s našemi akcemi od 15. do 28. září. Pozveme vás do městského divadla na pohádku Princezna se zlatou hvězdou na čele, reprízu hry Jaroslav to spískal nebo swingový večer s Karolínou Cingrošovou a kapelou The Swings. 

Již titulní strana láká na netradiční Cestovatelský klub, věnovaný v rámci 750 let městu Turnov. Přijďte se i vy podívat na Turnov jinýma očima. A nevynechejte ani dvě literární akce - Noc literatury v kavárně KUS a O literatuře turnovské,...

více

Hledáme parťáka na pozici jevištního technika

Baví vás jevištní technika? Reproduktory, reflektory, mlhostroje, praktikábly, mixážní pulty, internet, projektory, kabely, koncovky, filtry a tak? Ozvěte se nám!

Hledáme šikovného, spolehlivého a týmového kolegu nebo kolegyni, které(mu) nabízíme dlouhodobou spolupráci formou DPP nebo DPČ v atraktivním prostředí kulturního zákulisí.

V případě zájmu pište na david.pesek@kcturnov.cz.

více

Novou sezónu domácích koncertů zahájí Blues-Rock Nonsens 1984

Už na začátku září se z letních scén přesuneme opět do vnitřních prostor. Hned 2. září se můžete těšit na první koncert klubové scény v kavárně KUS, kterým odstartujeme nabitou podzimní sezónu.

Rockový dýchánek s trojicí ostřílených hudebníků, kteří si říkají Blues-Rock Nonsens 1984 bude prvním výkopem v nové sezóně. Sympatická trojka, který byla minulý rok vidět a slyšet na oslavě Turnovské kultury, představí svou autorskou tvorbu.

více

Filmové zážitky se po létě vrací do kina Sféra

Promítání filmů se po více jak dvou měsících opět vrací do kina Sféra na Střelnici. Už na září je pro Vás připraveno několik speciálních projekcí - předpremiéra očekávaného velkofilmu nebo například Dámská jízda.  

S novou sezónou se navíc nabízí začít sbírat body v našem věrnostním programu SféraPas. S každou vaší návštěvou kina se vám totiž blíží odměna v podobě volné vstupenky nebo občerstvení zdarma.

více

Fotoklub Safír láká na další výstavu

Od 31. srpna můžete v prostorách foyer turnovské Střelnice shlédnout výstavu 42. ročníku Národní soutěže amatérské fotografie. Pro fotografie z prestižní soutěže to přitom v Turnově rozhodně není poprvé.

Jaký byl letošní ročník shrnul odborný pracovník NIPOS-ARTAMA Milan Sedláček: „Je pravda, že soutěžících i fotografií bylo méně než před dvěma roky, na mládežnických kategoriích bylo znát, že chybělo vedení a kolektivní práce ve škole a v kroužcích,...

více

PROGRAM na první polovinu září zve na snímek o Janu Žižkovi

Nový čtrnáctidenní kulturní přehled je na světě! Najdete ho na všech distribučních místech a k dostání je i nadále zcela zdarma! Mějte přehled o kulturním dění a skočte si pro něj ještě dnes. Prolistovat si ho můžete i online v tomto článku.

Nový POROGRAM s Janem Žižkou na titulní straně láká nejen na nový historický velkofilm Petra Jákla, ale také na koncerty Malé (domácí) scény, které zahájí novou sezónu už 2. září. I letos bude program MDSky natřískaný k prasknutí a z žánrů vystupujících kapel si zaručeně vybere každý ten svůj šálek kávy.  

více

Jiří Krhut a Štěpán Kozub míří do Turnova

Na konci srpna vystoupí v turnovském letním kině populární ostravská dvojka Krhut & Kozub, jejichž písně si našly nesčetně fanoušků napříč generacemi.

My jsme si s pány povídali o jejich turnovském poprvé, o vztahu k Českému ráji i o tom, na co všechno se můžete těšit. Více v článku: 

Koncert se uskuteční už ve čtvrtek 25. srpna v turnovském letním kině.

více

Vstupenky na novou kulturní sezónu jsou již v prodeji

Nová kulturní sezóna se nezadržitelně blíží. V minulých dnech jsme vám představili Katalog kulturní sezóny 2022/2023, který vás seznámí s nabídkou divadelních představení, turnovských hudebních večerů, přednášek Cestovatelského klubu, baletů a oper na plátně kina Sféra a v neposlední řadě i s chystanými pohádkami v rámci cyklu Mámo, táto, pojďte se mnou do divadla! 

Od prvního srpna už si navíc na velkou většinu pořadů z výše uvedených řad můžete koupit vstupenky. 

více
4 5 6 7 8 9 10
Červen 2023
po
út
st
čt
so
ne
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.