Archiv / strana 7

Recepce KC Střelnice mezi svátky

Recepce KC Střelnice pro vás bude naposledy otevřena ve čtvrtek 23. prosince do 14 hodin. Od 24. prosince bude až do konce roku uzavřena. Těšit se na vás budeme opět v novém roce, v pondělí 3. ledna.

Využijte posledních pár dní k nákupu našich dárkových karet. Kulturní zážitek je skvělým dárkem. Na recepci vám nabízíme dárkové kupóny v hodnotě 500 a 1000 Kč, které obdarovaný využije podle svého vlastního výběru. 

více

Aktuální Program představuje kulturní nabídku na měsíc dopředu

Právě v těchto dnech jsme rozmístili stovky našich Programů na tradiční distribuční místa. Tentokrát vás titulní stranou lákáme na pokračování československé komedie Šťastný nový rok s podtitulem dobro došli. Skvěle obsazenou komedii můžete v kině Sféra vidět už od 28. prosince.

Dále vás v programových tipech kina Sféra pozveme na nový Matrix Resurrections, aktuální hit Spider-Man: Bez domova, pohádky Zpívej 2, Můj soused Totoro (uvedeného v rámci Filmového klubu v původním znění s titulky), dobrodružné Kingsmany nebo rodinný snímek Velký Červený pes Clifford
 

více

Kalendář města koupíte i na recepci KC Střelnice

Od dnešního dne si také na recepci KC Střelnice můžete zakoupit nástěnný kalendář na rok 2022, který město Turnov vydalo k výročí 750 let.

Krásných třináct fotografií našeho města, které vás provedou celým nadcházejícím rokem, zachycené objektivy místních fotografů (Pavla Bičíková, Jan Kalus, Martin Kravec ad.) můžete mít doma za 170 Kč. 

Kalendář je k zakoupení také na pokladně Městského divadla Turnov (vždy 30 minut před začátkem představení).

více

Nový Program zve na klaunskou dortogrotesku

Od dnešního dne je na šestnácti distribučních místech po celém Turnově k dostání nový Program, který svou titulní fotografií láká na divadelní představení Monstera Deliciosa.

V divadle se také odehraje oslava čtrnáctých narozenin ochotnického divadelního spolku Kámoš Drámoš, přijměte pozvání na jejich festival s názvem Divadlo v divadle

Dále vás aktuální Program pozve na adventní koncerty, nebo setkání s Jaroslavem Duškem.

více

Setkání s Popelkou a princem se neuskuteční

Prosincová talkshow Pohovka s názvem Popelka a princ jedou k vám, která se měla uskutečnit ve čtvrtek 2. prosince v turnovském divadle, byla dnes pro nemoc bez náhrady zrušena

Všem, kteří se na setkání s Pavlem Trávníčkem a Evou Hruškovou těšili, se omlouváme. Zakoupené vstupenky vracejte na recepci KC Střelnice. Peníze vám po domluvě můžeme vrátit i na váš účet. Pro více informací ohledně vracení vstupenek volejte 481 322 083 nebo pište na vstupenky@kcturnov.cz.

 

více

Co mění nová vládní opatření a jak na vracení vstupenek

Vážení diváci, s ohledem na nová mimořádná opatření vlády České republiky upozorňujeme, že na naše kulturní a společenské akce může být vpuštěn jen ten divák, který splňuje jednu z níže uvedených podmínek.

Pokud některou z těchto podmínek nesplňujete a víte, že do termínu konání akce splňovat nebudete, můžete zakoupené vstupenky vracet na recepci KC Střelnice.

Vstupenky na listopadové pořady můžete vracet do konce listopadu, vstupenky zakoupené na pozdější termíny (prosinec a dále) můžete vracet vždy do začátku konání akce.

více

Nový Program láká na baletní a operní sezónu

I my jsme už pomalu naladěni na vánoční atmosféru. K naší předvánoční kulturní nabídce už neodmyslitelně patří balet Louskáček. Právě fotografie z této úchvatné podívané doslova zdobí titulní stranu nového Programu.

A není to jenom balet Louskáček, na který vás uvnitř nového Programu zveme. V minulých dnech jsme představili kompletní baletní a operní sezónu. Každá z nich čítá trojici skvostů, které vám zprostředkujeme skrze plátno kina Sféra přímým přenosem nebo novým záznamem. Těšit se můžete i na klasiky, kterými jsou Romeo a Julie nebo Labutí jezero.

Představíme vám také hosta dalšího pořadu O literatuře - Martina Řezníčka, nalákáme vás na indické dobrodružství Sebastiana Praxe, nebo do turnovského divadla, kde se setkáme s Pavlem Trávníčkem a Evou Hruškovou.

více

Na koncert Anety Langerové bezpečně

Už v sobotu 13. listopadu vystoupí na velkém sále turnovské Střelnice Aneta Langerová. Svým turnovským koncertem zahájí podzimní turné. Máte na tuto událost zakoupené lístky a lámete si hlavu nad bezpečnostními opatřeními, nebo právě díky nim nevíte, jestli na koncert vůbec vyrazit? Následující řádky vám na vše odpoví.

Pečlivě veškerá vládní nařízení dodržujeme a ani v sobotu tomu nemůže být jinak. Chráníme tak především vás – našeho diváka.
 

 

více

Sezóna Royal Opera House v kině Sféra

Zažijte úchvatné operní a baletní inscenace z Royal Opera House v Londýně. Nová sezóna 2021/22 nabídne celkem tři operní a tři baletní produkce, které budou živě nebo ze záznamu přenášeny na plátno kina Sféra.

Sezónu zahájí ve čtvrtek 9. prosince tradiční Louskáček, který v přímém přenosu z Londýna navodí tu pravou vánoční atmosféru. Baletní sezóna bude pokračovat přesně na Valentýna v pondělí 14. února adaptací Shakespearovy hry Romeo a Julie

více

Na co vyrazit v nadcházejících týdnech?

Právě na tuhle otázku vám odpoví náš nový Program, který je právě k dispozici na recepci KC Střelnice a dalších více jak deseti místech po celém Turnově.

Nechte se nalákat na koncert Anety Langerové, kytarový večer s Martinem Cábou a Vítem Dvořáčkem nebo folkové setkání s Nezmary. Představíme hosta talkshow na Pohovce - Ondřeje Vetchého, pozveme vás na Svatomartinskou degustaci a vůbec poprvé si můžete přečíst soupis letošních adventních koncertů. Jako vždy nechybí ani program kina Sféra, které promítá Dunu, Přání Ježíškovi, Eternals, dokumentární snímek Bernini a další.

více
4 5 6 7 8 9 10
Srpen 2022
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.