Archiv / strana 72

Jak vyzvednout rezervace na představení Caveman

Máte rezervaci na úterní představení Caveman v Letním kině v Turnově přes www.kcturnov.cz?

Tyto rezervace je možno vyzvednout pouze v otvírací době recepce, tj. v úterý 19. 7. do 14.00 hodin. 

Rezervace na místě nebudou akceptovány. Kapacita kina je ale dostatečná a vstupenky budou k dispozici i na místě za cenu 380,- Kč.

Děkujeme za pochopení

více

Rekordní počet knížek je pro vás připravený v KUSu na Střelnici

Díky spolupráci s Městskou knihovnou Antonína Marka můžete každý měsíc nahlédnout v kavárně KUS na Střelnici do čerstvých knižních novinek různých žánrů, nebo si je dokonce u dobrého jídla a pití rovnou přečíst. Jsou vám k dispozici na piánu přímo v kavárně. Kdo by to nestihl, v knihovně mu je pak rádi půjčí i domů. Čtenáři knihovny si mohou knížky z knihotoče také rovnou rezervovat v knihovním systému. Až se na konci měsíce vrátí z kavárny, připraví jim je na oddělení pro dospělé k vyzvednutí. Tady je přehled knížek, které jsou v knihotoči na srpen:

více

Lucie Vondráčková: do Turnova přivezeme hity

Lucie Vondráčková vyjíždí na své první akustické turné s kterým vystoupí také v letním kině v Turnově od 20.00. Předprodej vstupenek v síti Ticketstream.

Akustické turné bývá takové tišší, klidnější, dá se brát i jako opačná strana mince k předcházející šňůře, které byla především taneční?

Budeme jemnější, klidnější, komornější a muzikantštější. Ale s hity... Prozradím třeba Strach, Manon, Hop hej, a spousta dalších :-)
 

více

Filmový víkend ČSFD zve na Komiksové odpoledne v knihovně

Filmový víkend ČSFD už dlouho není „jen” o dvounočním filmovém maratonu, ale patří k němu i doprovodný program přes den. I letos se chystá tradiční projížďka na koloběžkách na Malou Skálu a na lodičkách zpátky, nově přibyl superhrdinský „archery attack” program, který prověří vaši zručnost v lukostřelbě. Ale velmi příjemnou novinkou pro všechny milovníky klidnějšího trávení volného času je doprovodný program, který se chystá ve spolupráci s Městskou knihovnou Antonína Marka. 

více

Den jógy na Střelnici

Pro všechny milovníky jógy, ale i naprosté začátečníky připravilo Kulturní centrum Turnov ve spolupráci s lektorkami Lucií Hrubou a Lucií Vlčkovou Den jógy na Střelnici. V neděli 18. září si tu budou moct celé rodiny zdarma zacvičit různé druhy jógy, diskutovat s lektorkami, dát si něco zdravého v kavárně a restauraci KUS a užít si pohodu se vším všudy. 

Od 13 hodin si budou moct všichni zájemci vyzkoušet hatha jógu s Lucií Hrubou a děti si zároveň ve stejném čase ráda vezme na svou lekci jógy s dětmi Lucie Vlčková. 

více

Básníci ticha jsou zpět

Letošní ročník Básníků ticha se bude konat první sobotu v září a v jeho rámci vystoupí před Střelnicí velká jména nezávislé hudební scény. Hlavní hvězdou jsou bezpochyby Houpací koně, ale i kapely Už jsme doma či Zrní určitě stojí za vidění. Básníci ticha zvou jednoduše na skvělé hudební zážitky a parádní závěr letošního léta.

Houpací koně hráli v divokých porevolučních začátcích jednoduché rockové písničky s českými texty, boostrovanými kytarami a šíleným baskytaristou. 

více

Na Střelnici cvičíme jógu pro všechny

Od září se Střelnice naplní novou energií, dvě lektorky se tu rozhodly zřídit svůj Yogapoint Turnov a nabídnout nejrůznější lekce jógy. Kdo jsou Lucie Hrubá a Lucie Vlčková a na co všechno se můžete od září na Střelnici těšit se dočtete v rozhovoru s oběma lektorkami. 

Jak byste představila svou kolegyni?

L. Hrubá: Lucku jsem poznala přímo na lekci jógy, na kterou jsem k ní zašla minulý rok na podzim. První slovo, které mě ve spojení s ní napadne je profesionálka. Přisoudila bych ji modrou barvu, krásně vyjadřuje její výbornou komunikaci, přímočarost, pracovitost,

více

Kavárna a restaurace KUS přijme servírku/číšníka na HPP

Nabízíme stabilní zaměstnání v příjemném nekuřáckém prostředí, adekvátní platové ohodnocení a zaměstnanecké bonusy.

Nástup možný ihned.

Pište na kct@kcturnov.cz.

více

Naučte se u nás na Střelnici létat

Daniela a Marek jsou oba certifikovaní lektoři oficiálního směru AcroYogy, takových je v Česku jen několik. Žádní jiní ale už nemají zároveň kurz AcroYogy Montreal. Marek a Daniela jsou jednoduše špičkou mezi lektory akrobatické jógy nejen v Česku. A přímo od nich budete mít možnost se učit na podzimních workshopech, které se budou konat ve foyer Střelnice pod záštitou lektorky jógy Lucie Vlčkové.

Akrojóga vznikla spojením jógy, akrobacie a thajské masáže. Rozvíjí spolupráci, komunikaci a důvěru, která je v ní klíčová. Člověk si při ní užije hromadu zábavy,

více

Kino Sféra slaví celé září pětileté výročí

Už pět let chodí v Turnově filmoví fanoušci do kina Sféra, právě před takovou dobou se totiž nově digitalizované kino otevřelo přímo v budově Střelnice. A kulaté výročí si zaslouží pořádně oslavit, čekají nás speciální projekce, ale i soutěž o volné vstupenky na celý měsíc. 

Kino Sféra nachystalo pro svoje fanoušky hned několik narozeninových akcí. Tak například každý zářijový týden vás zve na jedno představení za symbolické vstupné 30 Kč. „Právě tolik totiž stála vstupenka v prvních dvou týdnech promítání při slavnostním otevření kina před pěti lety,“ říká dramaturg kina Adam Švancar. 

více
Prosinec 2022
po
út
st
čt
so
ne
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.