Archiv / strana 76

Tento týden se můžete těšit na Snow Film Fest a adventní koncert

Tento týden je nabídka Kulturního centra Turnov skutečně široká. Už dnes se chystá další Cestovatelský klub, tentokrát přijede Petr Schlindenbuch vyprávět o svých cestách na Island. Kvůli velkému zájmu doporučujeme zajistit si vstupenky předem. Ve středu pak do turnovského Městského divadla zavítá na Turnovský hudební večer mladý klavírista Jan Šimandl.

Víkend bude ve znamení festivalu Napříč, do kina Sféra můžete zajít na Snow Film Fest a navíc se bude konat první adventní koncert.

více

Začínají adventní koncerty, lístky jsou ke koupi v předprodeji

První sníh nám připomíná, že je tu skutečně zima a kdo si to ještě nestihl uvědomit, tak už tuhle neděli navíc začíná advent. S tím se pojí i příjemné nedělní adventní koncerty, které se chystají nejen v turnovských kostelech. Loni byl o koncerty tak velký zájem, že jsme se rozhodli nově nabízet vstupenky i v předprodeji. Ani kapacita kostelů totiž není neomezená, proto doporučujeme zajistit si vstupenky předem a mít vstup na koncert jistý.

Zámecké saxofonové kvarteto

První adventní koncert se bude konat v kostele sv. Mikuláše, kde návštěvníky čeká vystoupení Zámeckého saxofonového kvarteta. 

více

Zahajujeme předprodej na jarní pořady Kulturního centra Turnov

Nechybí moc a přehoupneme se do druhé poloviny letošní kulturní sezóny. Lístky na jarní pořady si budete moct zajistit už od úterý 1. prosince. O některé pořady je obrovský zájem, takže doporučujeme neváhat. Dobré zprávy máme i pro ty, kteří by rádi udělali svým blízkým radost pod stromečkem, připravili jsme pro vás hned dva druhy dárkových poukazů. 

Na jaře se můžete namátkou těšit třeba na další ročník Neform Jazz Festu nebo vystoupení takových hvězd jakými jsou Jakub Smolík, Lenka Filipová nebo Michal Hrůza. Na Střelnici zahraje i kapela Vltava a přijede Divadelní společnost Háta.

více

ZAzemí je kreativní prostor pro hospodaření a nové zážitky

Komunitní zahrada a kreativní prostor na louce při okraji Turnova začaly vznikat asi před dvěma lety. „ZAzemí” je místo pro ekologické hospodaření, kde se pěstují sezónní plodiny, schází se tu nadšenci, ale i děti na farmářském kroužku a sdružení pořádá i jednorázové akce pro širokou veřejnost. Zrovna teď se můžete přidat na Pohodovou snídani 7. února.

Hlavním motivem založení ZAzemí byla idea místa umožňujícího předávání zajímavých nápadů. Ať už jde o zahradničení, tvořivé dílny, hudební večery, všichni se máme o co podělit.

více
Srpen 2022
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.