Hlasy a ohlasy Turnovska

Časopis Hlasy a ohlasy Turnovska alias HOT vycházel pravidelně od ledna roku 1998 do léta roku 2021 a byl "služebně nejstarším" tištěným periodikem na lokálním novinovém trhu. Jeho vydavatelem bylo od počátku Kulturní centrum Turnov, s.r.o. Jeho náplň tvořily informace Kulturního centra Turnov a dalších, zejména městských a dalších neziskových organizací působících na území Turnova. Jednu čtvrtinu obsahu tvořily informace z radnice města.


Od 1. září 2021 vychází nový čtrnáctidenní kulturní přehled s názvem Program Kulturního centra Turnov v nákladu 1 000 ks. 
(Více informací ZDE.)

K dostání je zdarma na řadě distribučních míst po celém Turnově i jeho okolí.

Distribuční místa - obě budovy Městského úřadu (Dvořákova a Skálova ulice), Regionální turistické informační centrum (aktuálně ve Skálově ulici), Městská knihovna A. Marka v Jeronýmově ulici i na nádraží, Nemocnice Turnov, Centrum pro rodinu Náruč, Cukrárna na Výšince, Muzeum Českého ráje, trafika U Vildy ve Skálově ulici, prodejna Coop na Daliměřicích, Zimní stadion Ludvíka Koška a areál Maškova Zahrada a samozřejmě recepce KC Střelnice, Městské divadlo Turnov, kavárna KUS na Střelnici a Kino Sféra (v letních měsících také letní kino). Tento seznam míst nemusí být definitivní.


2021

 Vydávání měsíčníku HOT bylo od února 2021 do června 2021 pozastaveno.

2022

 2019

2018

2017

2016

2015

2014

Kulturní centrum Turnov, s.r.o.