Využití zrcadlového sálu

Orientální tance

Lekce orientálního břišního tance pro začátečnice, středně pokročilé a pokročilé vede hlavní instruktorka Eva Šrajerová. Více na oficiálním webu kliknutím ZDE.

FitDance

Taneční hodina, při které můžete formovat svou postavu, zlepšovat si kondici, udržovat dobrou náladu a nebo prostě si jen užít hodinu tance. Při této lekci můžete spálit až 500 Kcal. Na lekci je potřeba pouze pohodlné oblečení, tenisky, ručník, pití a dobrou náladu. Tančíme každé pondělí od 18:00. Lekci je nutné si zarezervovat ZDE. Lekce vede Dagmar Gallyasová.

Jóga podle pana Iyengara

Cvičení vhodně pro každého. kdo chce vědomě pečovat o své tělo, dech a mysl. Používáme při cvičení pomůcky z důvodu respektování limitů našich těl. Cvičí Dita Šťastná.

Fyzio cvičení

"Máte obtíže s pohybovým aparátem a potřebujete zachránit? Strážní andělé i Superman mají konkurenci! Na problémy s pohybovým aparátem vám totiž nejlépe pomůže fyzioterapie a správné cvičení," říká fyzioterapeutka Martina Kefurtová. Více o jejích službách se dočtete ZDE.

Ostatní volné termíny jsou samozřejmě k dispozici dalším cvičitelkám, cvičitelům a všem, kteří mají zájem využívat prostory zrcadlového sálu k libovolným pohybovým aktivitám. Ceník a podmínky pronájmu naleznete v záložce Ceník pronájmu a inzerce.

Kulturní centrum Turnov, s.r.o.