Kavárenský kvíz

Střelnice

Kavárenský kvíz

Střelnice: čtvrtek, 6. 4. 2023 - 18.00 hod.

Střelnice: čtvrtek, 4. 5. 2023 - 18.00 hod.

vstupné: 200 Kč za tým

Žhavější než kdy jindy aneb přijďte se k nám zapotit.

Od nové sezóny bez limitního počtu přihlášených týmů!

Atmosféra napjatá jak kšandy vašeho dědy, přehřáté mozkové závity, nervy drásající souboje, ale také záchvaty smíchu a pocity hrdosti a zadostiučinění. To je náš Kavárenský kvíz! Každý první čtvrtek v měsíci, vždy od 18 hodin v kavárně KUS na Střelnici nebo v případě velkého zájmu na velkém sále KC Střelnice.

Pět různých témat, celkem pětapadesát otázek, hlasovací aplikace. Atraktivní výhry v ceně mnoha set korun a sleva na útratu během večera.


PRAVIDLA KVÍZU:

PŘED KVÍZEM:
Pro účast potřebujete svůj tým (tvořený 2-4 lidmi, není možné soutěžit jako jednotlivec nebo mít v týmu 5 a více osob!), tým s předstihem nahlásíte e-mailem na romana.holubova@kcturnov.cz. Vždy vyčkejte na zpětné potvrzení o registraci. K přihlášení je potřeba uvést: jméno týmu, počet členů, kontakt (e-mail nebo telefonní číslo).

Týmy musí dorazit minimálně 15 minut před začátkem kvízu a usadit se ke stolu se jmenovkou svého týmu (k vyzvednutí u moderátora). Minimálně jeden člen týmu musí mít plně nabitý chytrý telefon a přihlásit se do kvízu pod jménem týmu přes QR kód na plátně. 

PRŮBĚH KVÍZU: 

Každé kolo obsahuje 10 otázek stylu ABCD. Za správně zodpovězenou otázku obdržíte 2 body, pokud odpovíte správně a jako první získáte 3 body. Za špatnou odpověď o jeden bod přijdete a pokud neodpovíte vůbec, ztratíte půl bodu.

Po základní části vždy následuje bonusová otázka. K odpovědi na tuto otázku se musíte přihlásit (skrze aplikaci). Za správnou odpověď získáte 4 body, pokud odpovíte špatně, o dva body přijdete.

Během kola není povoleno používat jiná mobilní zařízení než to s běžící aplikací. Vyhledávat si správné dopovědi nebo klamat špatnými odpověďmi okolí. V průběhu kola neopouštějte svůj stůl, na procházky za různými účely vám bohatě vystačí pauzy mezi koly.


UPOZORNĚNÍ: Na horním baru lze platit pouze v hotovosti, doporučujeme tedy vyrazit na kvíz raději s hotovostní zálohou. 


Kulturní centrum Turnov, s.r.o.