Turnovské léto před Střelnicí v srpnu

I letos se zapojujeme do programu Turnovského léta koncerty a divadly, které budou před Střelnicí probíhat po celé léto vždy v pátek a v sobotu večer. Přijďte si k nám užít nefalšovanou letní pohodu s dobrou muzikou či divadlem a nezapomeňte na kulturu vzít i děti.

Vstupné na všechny akce je dobrovolné.
Začínáme vždy v 19 hodin.

V srpnu navážeme na červencovou sérii koncertů a divadel až 12. a 13. srpna. V pátek 12. srpna se můžete těšit na semilské Blues Friends, kteří se turnovskému publiku představili na loňském Turnovském létě i v rámci koncertů Malé (domácí) scény v kavárně KUS. I tentokrát zahrají výhradně své autorské písně. V sobotu 13. srpna se na pódium před Střelnicí vrhne rock’n’rollová skupina z Turnova, kterou všichni dobře známe – Snap Call. V čele s frontmanem Iggym vám zahrají své písně, laděné do žánru rock’n’rollu, blues rocku, hard rocku a taky trochu toho country.

V pátek 19. srpna bude před Střelnicí živo, servírovat se totiž bude agro-punk v podání kacanovské kapely Ovčie Kiahne. Těmto punkerům není cizí ani rock a tak se připravte na tradiční živelnou smršť, o kterou se postarají i díky ikonickému projevu Honzy Bílého. V sobotu 20. srpna budeme s Divadlem zdravé 5 zachraňovat království. Na programu bude totiž další pohádka nejen pro děti, ale i pro dospěláky – O zdravém semínku. Vydejte se společně s vašimi dětmi do pohádkového světa, kde malý kluk Bajtík společně se skřítkem Vitamínkem zachrání království před princeznou, která neví, jak moc je ovoce a zelenina důležité.Poslední srpnový víkend bude patřit turnovské partě FD Band, která do programu Turnovského léta už neodmyslitelně patří. V pátek 26. srpna vám zahrají vám převážně převzaté písně z české kotliny různých autorů, nicméně stejného žánru, kterým je jimi preferovaný big-beat a rock. O úplný závěr se postará Jaroslav Ipser z loutkářského souboru Čmukaři. Dětem zahraje v sobotu 27. srpna legrační pohádku S čerty tanči!, která získala postup na prestižní přehlídku Loutkářská Chrudim.


Dětské středy před kavárnou KUS na Střelnici

Letošní léto si můžete navíc zpestřit dílničkami v rámci Dětských střed. Pravidelně každou středu pro malé kreativce máme připravenou tematickou dílničku. V srpnu se například můžete těšit na dílnu balónkovou, korálkovou nebo odznáčkovou. Téma dílny zveřejňujeme vždy na facebookové stránce kavárny KUS. Nechte vaše děti tvořit a vy si zatím vychutnejte v klidu kávu nebo letní drink!


Nezapomeňte si ve fotogalerii prohlížet fotografie z vybraných akcí.

Duben 2023
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
Facebook Instagram
Kulturní centrum Turnov, s.r.o.